Arama
Bize Ulaşın...
+90 422 321 57 57 (pbx)
Sertifikalar
Fotoğraf Galerisi
Video Galerisi
Kurumsal
Diğer Sayfalar
» Ana Sayfa
» Hakkımızda
» Ürünlerimiz
» Referanslarımız
» Medya
» İletişim
Gizlilik Politikası
Bu web sitesinin amacı, Çavuşoğlu Boya Ticaret ve hizmetleri hakkında genel bilgi vermek içindir. Bu web sitesi önceden haber vererek veya vermeden değiştirilebilir, yenilenebilir.
 
Çavuşoğlu Boya Ticaret, bu web sitesi içindeki bilgilerin %100 hassaslığı, bütünlüğü, güvenilirliğini temsil ve/veya garanti etmez. Çavuşoğlu Boya Ticaret, bu web sitesinin içeriğindeki eksikliklerden ve/veya bilgilerin fiziksel uygulamalardaki sonuçlarından doğabilecek hertürlü hasarlardan, zararlardan ve/veya 2. ve 3. şahıs ve kurumlara gelebilecek hertürlü zarar ve ziyandan sorumluğu değildir.
 
Bu web sitesinin içindeki bilgiler, resimler, fotoğraflar ve içerikler Çavuşoğlu Boya Ticaret ve/veya sitede bahsi geçen marka sahiplerinin telif hakları kapsamında kanunen koruma altındadır.
 
Bu web sitesinin içindeki bilgiler, ticari amaçlı olmadığı sürece sadece kişisel kullanım için kullanılabilir. Bu tip kullanımlar, Çavuşoğlu Boya Ticaret ve web sitesi içinde geçen marka sahiplerinin sahip olduğu telif hakları kural ve kanunlarına uygun olmak şartıyla gerçekleştirilebilir.
 
Bu web sitesinin tüm içeriği ile ilgili olarak yapılacak, kopyalamalar, çıktılar, pazarlamalar, ticari girişimler, başka web siteleri üzerinden link (köprü) koymalar, içerik benzerlerinin oluşturularak yayınlanması ve benzeri tüm eylemler, Çavuşoğlu Boya Ticaret'nın yazılı iznine tabidir.
Copyright © 2010 - Tüm hakları saklıdır. Gizlilik Politikası
Designed by MS Ajans